Szkolenie dotyczące zagadnień prawa pracy przeznaczone jest zarówno dla pracowników, jak i pracodawców. Przepisy Kodeksu Pracy chronią bowiem zarówno jednych, jak i drugich, chociaż trzeba przyznać, iż więcej miejsca poświęcają problematyce pracowników, z raczej oczywistych względów.
W szkoleniu poświęconemu pracy udział powinien wziąć absolutnie każdy pracownik i absolutnie każdy pracodawca, chociażby po to, aby szczegółowo i dokładnie znać prawa i obowiązki zarówno swoje, jak i drugiej strony.
Tego typu szkoleniami powinni być też zainteresowani w szczególności ludzie dbający o interesy pracowników w różnych przedsiębiorstwach, czy branżach – np. członkowie związków zawodowych.
ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:
Działy kadr czekają zmiany wynikając z prezydenckiej nowelizacji kodeksu pracy oraz nowe obowiązki antykorupcyjne narzucone ustawą o jawności życia publicznego, ale ważniejsze jest przygotowanie firm na rewolucję dotyczącą akt pracowniczych, która jest planowana niebawem. Zapraszamy na szkolenie zmiany w prawie pracy 2022.
Uczestników tego szkolenia interesują również:
Szkolenie prawo pracy dotyczy przede wszystkim zapisów prawnych znajdujących się w ustawie Kodeks Pracy, która określa przede wszystkim prawa i obowiązki pracownika względem pracodawcy. Podczas szkolenia poruszane są jednak także inne istotne akty, w tym między innymi rozporządzenia wykonawcze do ustawy Kodeks Pracy, przepisy wewnętrzne, czy orzeczenia sądowe.
Przedsięwzięcia tego typu odbywają się niemal w całym kraju i wszystkich największych miastach Polski, w tym m. in. w: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Kielcach, Rzeszowie, Opolu, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Gdańsku, Szczecinie, Olsztynie, Białymstoku, Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim, Toruniu, czy Bydgoszczy.
Szkolenia z prawa pracy przeznaczone są przede wszystkim dla: właścicieli firm, managerów, kierowników i dyrektorów różnego rodzaju działów w korporacjach, kierowników i pracowników działów HR, przedstawicieli organizacji pracowniczych i związków zawodowych, pracowników zajmujących się problematyką prawa pracy, pracowników administracji państwowej, w tym w szczególności Państwowej Inspekcji Pracy oraz wszystkich pracowników, pracodawców i innych osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje z zakresu regulacji polskiego systemu dotyczących prawa pracy, ze szczególnym uwzględnieniem treści najważniejszego aktu prawnego poświęconego tej materii, czyli Kodeksu Pracy.