Organizacja czasu pracy szkolenie to bez wątpienia bardzo ważny kurs, w który zdecydowanie należy zainwestować. Każdy przedsiębiorca doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że umiejąc efektywnie organizować czas, nie ma żadnego problemu z wykorzystaniem pełnych możliwości pracowników, atmosfera w pracy jest spokojniejsza, nie ma tylu konfliktów a co najważniejsze - zyski nieporównywalnie rosną. Słowem - naprawdę opłaca się zainwestować w szkolenie z organizacji czasu pracy. Jednak wiadomo - nikt z nas nie ma przecież ochoty wyrzucać pieniędzy w błoto.
Dlatego też poniżej przedstawiamy przepis na to, jak wybrać dobre organizacja czasu pracy szkolenie.
Krok pierwszy - poszukiwania w Internecie
Przede wszystkim na początek warto dość ogólnie zainteresować się, jak wyglądają możliwości nasze w tym zakresie. Kto prowadzi szkolenia? Jakie są ich ceny? Jak wyglądają budynki, w których prowadzone są zajęcia? Czy firma prowadząca dane szkolenie sprawia wrażenie naprawdę kompetentnej? Czy możemy spotkać się z prowadzącym? Jak wygląda rozkład szkolenia? Te wszystkie pytani koniecznie musimy sobie zadać. Pamiętajmy, że cenną wskazówką mogą być opnie innych Internautów.
ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:
Kodeks pracy zmienia się nieustająco. Jedynie znajomość praktycznych konsekwencji zmian pozwala na bezpieczeństwo procesów kadrowych. Zapraszamy na szkolenie zmiany w prawie pracy.
Uczestników tego szkolenia interesują również:
Krok drugi - wizyta w firmie
Następnie zdecydowanie warto wybrać się do danej firmy i sprawdzić, czy rzeczywistość odpowiada opisowi. Dobrym pomysłem na tym etapie jest rozmowa z osobą, która będzie prowadziła dane organizacja czasu pracy szkolenie. Sprawdźmy jej kwalifikacje, oceńmy, czy system prowadzenia przez nią zajęć odpowiada nam itd. Pamiętajmy cały czas, że szkolenie służy nie tylko temu, aby przyjść i odebrać papierek. Po pierwsze - my naprawdę chcemy się czegoś nauczyć, a po drugie - takie spotkanie może być naprawdę cenną okazją do nawiązania wielu kontaktów biznesowych.
Krok trzeci - ostateczne decyzje
Na koniec, kiedy już wybierzemy odpowiednie szkolenie, należy zdecydować, kogo z pracy na nie wyślemy. Pamiętajmy przy tym, że taktyka największej oszczędności, czyli wysyłania tylko jednej osoby, raczej się nie sprawdza.