Peer mentoring - grupa na Whatsapp’ie
Dobór uczestników w pary bądź zespoły, które będą wspierały się we wdrażaniu praktyk leadershipowych pozwoli na wymianę doświadczeń między uczestnikami. Grupa szkoleniowa otrzymuje tym kanałem materiały inspiracyjne, zadania wdrożeniowe, jest możliwość wymiany doświadczeń i poszukiwać od siebie nawzajem pomocy.
Zadania pre i postzkoleniowe (tzw. Pre-work i Post-Work)
Uczestnicy w ramach arkusza SSK będą zobowiązywali się do pewnych wdrożeń. Wdrożenia mogą dotyczyć praktyki menedżerskiej bądź zdobycia dodatkowej wiedzy na temat zespołu:
- Np. Stworzenie mapy retencji swojego zespołu
- Np. Przeprowadzenie ankiety Q12 Gallupa dla swojego zespołu
Crash meeting® – uczymy się na potknięciach innych
Crash meeting to spotkanie wyłącznie dla uczestników szkolenia. Managerowie dzielą się swoimi dokonaniami, ale również potknięciami w pobudzaniu zespołu do działania.
Co nas wyróżnia?
- Poszczególne sesje są ze sobą powiązane i stanowią zintegrowaną całość zrealizowaną w oparciu o symulacje, gry, studia przypadków i praktyczne warsztaty rozwoju umiejętności liderskich.
- Zajęcia prowadzone są przez praktyków biznesu i zarządzania, którzy dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem. W roli mentorów i konsultantów są dla uczestników dostępni także między sesjami.
- Skupiamy się na rozwijaniu umiejętności liderskich rzeczywiście niezbędnych dla osiągania celów osobistych i zadań organizacji, stosujemy zasadę evidence-based, co oznacza, że wiedza którą przekazujemy oparta została na rozwiązaniach i narzędziach sprawdzonych w praktyce.
- Proponujemy dogodne terminy sesji a w przypadku niemożności wzięcia udziału w zajęciach możliwość uczestniczenia w zajęciach z inną grupą.
- Inicjujemy pracę między zajęciami w oparciu o zadania wdrożeniowe przed sesjami i konsultacje po zakończeniu poszczególnych modułów.
- Dajemy możliwość dalszego rozwoju kompetencji uczestników w ramach licznych szkoleń specjalistycznych dostępnych w ofercie Gamma.
- Program zajęć współtworzą osoby biorące udział w programie (ankieta oczekiwań przed rozpoczęciem każdej edycji).
- Kameralne grupy liczące maksymalnie 12 osób.