Poprzez misję: „Bierzemy odpowiedzialność za rezultaty” definiujemy nasze podejście do wdrożeń i projektów rozwojowych. Z powodzeniem dążymy do uzyskania pozytywnych i mierzalnych rezultatów.
Nasza misja jest kamieniem węgielnym Gammy. To wokół niej budujemy zespół ekspertów zorientowanych na dostarczanie realnej pozytywnej zmiany – nie tylko na poziomie reakcji (zadowolenia) i wiedzy uczestników, ale również obserwowalnych zachowań i wyników biznesowych. Wszędzie tam, gdzie jest taka możliwość stosujemy narzędzia People Analytics i liczymy wraz z naszym partnerem HC ROI (Human Capital Return on Investment) dla przedsięwzięcia.
Fundamenty naszej skuteczności
Łańcuch wartości HR – projektujemy nasze rozwiązania w taki sposób, aby poszczególne działania mierzyć wskaźnikami celów HR (absencja, rotacja, poziom kompetencji, zadowolenie pracowników, koszty pracy) i znajdować niezaprzeczalne powiązania z celami biznesowymi organizacji (np.EBIDTA, jakość, OTD, sprzedaż, marża, zadowolenie klientów, produktywność).
Proces, a nie projekt – zgodnie z krzywą zmiany Virgini Safir bezpośrednio po wdrożeniu zmiany (np. poprzez działania rozwojowe) pojawia się ryzyko porzucenia tejże. Systemowe działania wspierające (digital learning, peer mentoring, zaangażowanie przełożonych, przypisanie odpowiedzialności) pozwalają te ryzyko zminimalizować oraz uzyskać zmianę na poziomie nowych zachowań oraz wyników finansowych.
Projekt rozwojowy to zmiana – i jak każda, żeby się powiodła powinna komunikować wartości dla jej interesariuszy. Czyli wszystkich tych, na których zmiana wpłynie. Komunikowanie wartości wymaga zlinkowania i zdefiniowania celu projektu z oczekiwaniami tych grup. Korzystamy tu z metodyki Human Centered Desing.
Kompetencje przyszłości – ok. 15% ludzi dysponuje wysokim learning agility. Tych wystarczy inspirować, a oni spontanicznie sprawdzą nowe narzędzie i idee i jeśli są skuteczne dochodzi do zmiany. W Gammie projektujemy nasze rozwiązania tak, aby wpłynąć na pozostałą grupę uczestników przedsięwzięcia (m.in. poprzez rozwój poznawczych kompetencji przyszłości).
Online
Doświadczenie w formatach online zdobywaliśmy jeszcze przed pandemią. Na zlecenie naszych polskich klientów prowadziliśmy webinary i warsztaty online dla oddziałów, przedstawicielstw czy siostrzanych spółek za granicą.
Od zawsze eksperymentowaliśmy z formami rozwojowymi (edutainment, nauka kohortowa, digital learning, peer mentoring online.).
Wiemy i rozumiemy, że każdy format ma swoje blaski i cienie. Staramy się uwydatniać i wykorzystywać blaski zdalnych form rozwojowych, a poprzez dobrze zaprojektowany proces niwelować cienie i słabe punkty.
Bierzemy odpowiedzialność za rezultaty – od lat świadomie doskonalimy nasze metody i sposoby pracy nad projektami rozwojowymi. Zarówno kierownicy projektów jak i trenerzy mają silną motywację do dostarczania mierzalnych rezultatów. To potwierdza badanie przeprowadzone wśród naszych klientów przez zewnętrzną agencję – duże zaangażowanie i orientacja na rezultaty były wskazywane jako kluczowe powody, dla których decydowali się na długoletnią współpracę.
W naszym DNA mamy orientację na rezultaty i skuteczność
Wysłać pracownika na warsztaty lub szkolenia to inaczej zainwestować w jego rozwój i w rozwój firmy. Każda inwestycja powinna prowadzić do jasno określonych rezultatów biznesowych.
Poprzez misję: „Bierzemy odpowiedzialność za rezultaty” definiujemy nasze podejście do wdrożeń i projektów rozwojowych. Z powodzeniem dążymy do uzyskania pozytywnych i mierzalnych rezultatów.
Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza, Coaching, Puls Biznesu, Program III Polskiego Radia, Home&Market – między innymi poprzez te media docieramy z naszymi ideami, metodykami i rozwiązaniami do dużego grona odbiorców.
Chcemy, aby nasi Klienci zawsze byli na bieżąco w zakresie najnowszych metod i trendów szkoleniowo-doradczych. Piszemy również po to, abyście dowiedzieli się kim jesteśmy i co robimy.
Szkolenia i inne formaty rozwojowe w języku angielskim
W języku angielskim realizujemy zarówno szkolenia, złożone procesy szkoleniowe jak również sesje coachingowe, e-learning, pigułki wiedzy w wersji audio, video oraz graficznej.
Używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Robimy to, aby poprawić jakość przeglądania i wyświetlać (nie)spersonalizowane reklamy. Wyrażenie zgody na te technologie umożliwi nam przetwarzanie danych, takich jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub jej wycofanie może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.
Funkcjonalny
Zawsze aktywne
Techniczne przechowywanie lub dostęp są ściśle niezbędne do uzasadnionego celu, jakim jest umożliwienie korzystania z określonej usługi wyraźnie żądanej przez abonenta lub użytkownika, lub wyłącznie w celu przeprowadzenia transmisji komunikatu za pośrednictwem sieci komunikacji elektronicznej.
Preferencje
Techniczne przechowywanie lub dostęp jest niezbędny do uzasadnionego celu przechowywania preferencji, o które abonent lub użytkownik nie prosił.
Statystyka
Techniczne przechowywanie lub dostęp wykorzystywane wyłącznie do celów statystycznych.Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do anonimowych celów statystycznych. Bez wezwania do sądu, dobrowolnego podporządkowania się dostawcy usług internetowych lub dodatkowych zapisów od strony trzeciej, informacje przechowywane lub pobierane wyłącznie w tym celu zwykle nie mogą być wykorzystywane do identyfikacji użytkownika.
Marketing
Techniczne przechowywanie lub dostęp są wymagane do tworzenia profili użytkowników w celu wysyłania reklam lub śledzenia użytkownika na stronie internetowej lub na kilku stronach internetowych w podobnych celach marketingowych.