Szkolenia z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw
Ostatnie 50 lat stanowi bardzo rozbudowany metodą prób i błędów bagaż doświadczeń, z których z powodzeniem korzystają ówczesne przedsiębiorstwa i organizacje logistyczne.
Szkolenia w tym obszarze pomagają w usystematyzowaniu całej kompleksowej wiedzy, którą w szczególności wykorzystują pracownicy na stanowiskach menadżerskich oraz specjaliści do spraw logistyki, jak i działy produkcji, planowania oraz zaopatrzenia.
Kursy, z których korzystają rzesze pracowników logistycznych wiążą się z przekazaniem im wiedzy na temat zasad, jak i metod oraz technik zarządzania kompleksowego przedsiębiorstwami i podmiotami gospodarczymi.
ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:
Zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu transport morski konosament. Wyjaśnimy specyficznych pojęć występujących wyłącznie w transporcie morskim (między innymi: rola i odpowiedzialność osoby określonej mianem „shipper”). Omówimy temat obiegu dokumentów oraz rolę konosamentu (Bill of lading).
Poznaj inne nasze szkolenia w kategoriach:
Jest to wiedza, która posłuży zarówno pracownikom początkującym, jak i zaawansowanym logistykom na najwyższym szczeblu.
Systematyzuje i tworzy solidne podstawy do wykreowania właściwego zoptymalizowanego systemu planowania z wykorzystaniem dostępnych zasobów w całym
zarządzaniu łańcuchem dostaw.
Omawiane
szkolenie pozwala uzyskać pełne, szerokie i interdyscyplinarne spojrzenie na kwestię planowania oraz całego procesu z tym związanego, ukazuje praktyczne zastosowanie nowoczesnych metod i technik w kompleksowym kreowaniu działań przedsiębiorstwa, których celem jest zrozumienie technik MRP, metod do skracania LT, zastosowań systemów Lean, TOC oraz Pull oraz zoptymalizowanie całego rachunku kosztów.
ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:
Łańcuch dostaw budowanie, zarządzanie, pomiar - praktyka firm polskich i zagranicznych. Zapraszamy na praktyczne szkolenie ŁAŃCUCH DOSTAW
Uczestników tego szkolenia interesują również:
Omawiane
szkolenie uczy prowadzenia analiz procesowych oraz zrozumienia kompleksowego działania wszystkich elementów łańcucha logistycznego, których współpraca decyduje o efektywności przepływu informacji, towaru oraz środków finansowych.
Taka płynność gwarantuje prawidłowe działanie łańcucha dostaw, jak również zaspokojenie popytu.