WSPARCIEM ZOSTANĄ OBJĘTE WYŁĄCZNIE OSOBY, KTÓRE NIE UCZESTNICZYŁY W LLL
(life long learning) oferowanym w tożsamym zakresie w POKL 2013-15 i/lub w RPO WM 2014-2020, o ile prawidłowo zgłoszą udział w projekcie.
Pierwszeństwo w ramach projektu będą miały osoby zamieszkujące obszary wiejskie, osoby niepełnosprawne, osoby o niskich kwalifikacjach ze względu na zwiększone zagrożenie wykluczeniem cyfrowym, społecznym i defaworyzacją w obszarze LLL tych grup.
Rekrutacja/Warunki udziału
Rekrutacja będzie prowadzona w sposób ciągły, na bieżąco na bieżąco od 02.2018 do zebrania się ostatniej grupy szkoleniowej przy zachowaniu bezstronności i przestrzeganiu zasady równych szans.
W celu zgłoszenia udziału w projekcie niezbędne jest:
Rekrutacja prowadzona jest etapami:
Warunki udziału w projekcie:
Spełnienie kryteriów grupy docelowej poprzez złożenie stosownego oświadczenia i/lub zaświadczenia tj.:
Kryteria dodatkowe (weryfikowane na podstawie oświadczenia) w celu premiowania osób w niekorzystnej sytuacji:
Na podstawie sumy uzyskanych punktów zostaną stworzone lista uczestników projektu (380 osób) oraz lista rezerwowa. W przypadku rezygnacji osoby zakwalifikowanej, w pierwszej kolejności przyjmowane do projektu będą osoby znajdujące się na liście rezerwowej.
Dokumenty zgłoszeniowe Uczestników projektu będą przyjmowane i możliwe do złożenia za pośrednictwem poczty, kuriera oraz osobiście bezpośrednio w biurze projektu. Osoby z niepełnosprawnościami w celu zgłoszenia udziału w projekcie są uprawnione do uprzedniego przesłania elektronicznej wersji (skan) dokumentów rekrutacyjnych na adres email podany na stronie www projektu (w przypadku zakwalifikowania osoby do projektu wymagane będzie dostarczenie podpisanych dokumentów na wezwanie Projektodawcy w wersji papierowej, w oryginale do biura projektu przed rozpoczęciem udziału w pierwszej formie wsparcia; w przeciwnym wypadku osoba zostanie skreślona z listy uczestników i umieszczona na liście rezerwowej).
Projektodawca dokona weryfikacji zgłoszeń, pod kątem struktury grupy docelowej i założonych wskaźników.
Do projektu zostanie przyjętych 380 osób zgodnych z założoną strukturą z podziałem na kobiety i mężczyzn tj. 228K i 152M.
Wyniki rekrutacji zostaną opublikowane na stronie www projektu i będą dostępne w biurze projektu. Osoby zakwalifikowane do projektu zostaną poinformowane o tym fakcie telefonicznie lub e-mailowo.
W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w projekcie przed rozpoczęciem wsparcia bardzo prosimy
o poinformowanie Beneficjenta o tym fakcie.
Struktura Grupy docelowej:
Grupę docelową projektu stanowi 380 osób (228 kobiet i 192 mężczyzn) z obszaru województwa mazowieckiego, w wieku od 25 lat -50 lat, w tym:
UWAGA! Wszyscy uczestnicy projektu w pierwszej kolejności realizują szkolenia komputerowe z zakresu ECDL, w dalszej kolejności uczestnicy odbywają szkolenia językowe (wybór języka: język angielski lub język niemiecki lub język francuski). Udział w szkoleniu komputerowym jest obowiązkowy.
Oferowane wsparcie:
ECDL – Szkolenia w zakresie zdobywania i poprawy kompetencji cyfrowych i/lub uzyskiwania kwalifikacji zakończone procesem formalnej oceny i certyfikacji kompetencji nabytych przez Uczestników projektu: 380 osób: 38 szkoleń (grup) x 10 os./96h/gr/1h = 45min.
Program: B1 – Podstawy pracy z komputerem/ B2 – Podstawy pracy w sieci/ B3 – Przetwarzanie tekstów/ B4 – Arkusze kalkulacyjne/ S3 – IT Security/ S9 – Rozwiązywanie problemów.
JĘZYK ANGIELSKI – Szkolenia w zakresie zdobywania i poprawy kompetencji językowych i/lub uzyskiwania kwalifikacji zakończone procesem formalnej oceny i certyfikacji kompetencji nabytych przez UP (potwierdzających zdobycie przez UP określonego poziomu biegłości językowej – zgodnie z ESOKJ, tj. na pełnym poziomie A, B lub C) / 420 osobo szkoleń: 210 osób x 2 szkolenia/grupy 10 osobowe/21 grup
x 2 szkolenia (2 x 60 godzin) / 21 gr x 10 osób x 120 godzin.
JĘZYK NIEMIECKI – Szkolenia w zakresie zdobywania i poprawy kompetencji językowych i/lub uzyskiwania kwalifikacji zakończone procesem formalnej oceny i certyfikacji kompetencji nabytych przez UP (potwierdzających zdobycie przez UP określonego poziomu biegłości językowej – zgodnie z ESOKJ, tj. na pełnym poziomie A, B lub C) / 40 osobo szkoleń: 20 osób x 2 szkolenia/grupy 10 osobowe/2 grupy
x 2 szkolenia (2 x 60 godzin) /2 gr x 10 osób x 120 godzin.
JĘZYK FRANCUSKI – Szkolenia w zakresie zdobywania i poprawy kompetencji językowych i/lub uzyskiwania kwalifikacji zakończone procesem formalnej oceny i certyfikacji kompetencji nabytych przez UP (potwierdzających zdobycie przez UP określonego poziomu biegłości językowej – zgodnie z ESOKJ, tj. na pełnym poziomie A, B lub C) / 40 osobo szkoleń: 20 osób x 2 szkolenia/grupy 10 osobowe/2 grupy
x 2 szkolenia (2 x 60 godzin) / 2 gr x 10 osób x 120 godzin.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoły językowej Pygmalion https://pygmalion.pl/
Dane o projekcie:
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.
Używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Robimy to, aby poprawić jakość przeglądania i wyświetlać (nie)spersonalizowane reklamy. Wyrażenie zgody na te technologie umożliwi nam przetwarzanie danych, takich jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub jej wycofanie może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.